homepage POMÁHÁME OD ROKU 1995
Starejme se o ty, kteří se starali o nás.
Stáří jednou potká každého z nás.

číslo konta: 24 000 267 / 0100

top článek


Dobrý den, přátelé,

uplynulo více než třiadvacet let od chvíle, kdy jsem se rozhodl po letech působení v roli producenta v benefičních projektech otevřít vlastní humanitární projekt, který by více odpovídal vizi, již jsem měl. Projekt pod názvem Setkání zahájil v roce 1995 cestu za pomocí těm, kteří měli v životě méně štěstí než my, aby později změnil svou vnitřní organizaci i název na Nadační fond Podepsáno srdcem.

 

Umožnilo to větší kontrolu nad prostředky pomoci jak v letech hojnosti a velkých projektů, tak později, kdy jsme neustali ani poté, kdy se nálada společnosti změnila a k tomu projektů podobného charakteru přibývalo.

 

Je čas začátků a konců, ale jak říká básník, když něco končí, něco nového se začíná. Na podzim roku 2017 jsem došel k rozhodnutí, že přišel čas změny. Svou roli hraje stav mého zdraví, věk i náročné nasazení v autorské a pracovní činnosti. Mimoto se domnívám, že také nové myšlenkové proudy přinesou projektu jen prospěch.

 

Rozhodnutí, koho požádat o převzetí vedení fondu bylo snadné, protože MUDr. Tomáš Foustka patří roky k mým nejbližším přátelům zároveň k nejaktivnějším spolupracovníkům i podporovatelům Nadačního fondu. Ke dni 1. srpna 2018 byl tak po obměně členů Správní rady zvolen jejím předsedou, jak vyplývá z dokumentů jednání fondu na jeho stránkách.

 

Děkuji všem, kteří jste mně více než třetinu života pomáhali a věřím, že zůstanete Nadačnímu fondu Podepsáno srdcem nakloněni nadále. Nové vedení si vaši důvěru zaslouží. Mějte se krásně, jsem připraven i nadále v případě potřeby pomoci radou i zkušenostmi.

 

zakladatel a dosavadní předseda Správní rady

Vladimír Mertlík   více informací

Pomozte nám pomáhat!
prostřednictvím dárcovských sms s textem:
DMS ALZHEIMERSTOP
zaslané na číslo 87777.
Cena jedné SMS je 30 Kč, ve prospěch fondu bude z každé poukázáno 27 Kč.
Případnou další pomoc
můžete zasílat na konto
24 000 267/0100.
napsali nám

Miroslav Ondříček

foto_ondricekrtxt12477.jpg kameraman
Česká republika
Czech republic
celý profil