homepage POMÁHÁME OD ROKU 1995
Starejme se o ty, kteří se starali o nás.
Stáří jednou potká každého z nás.

číslo konta: 24 000 267 / 0100

Pomoc poskytnutá v roce 2011


Pomoc Alzheimer centru Průhonice.

V roce 2011 byla také ze strany fondu poskytnuta finanční podpora ve výši 75.000,- Kč Alzheimer centru Průhonice, které patří službami i materiálovou vybaveností mezi absolutně nejlepší zařízení v České republice.
více informací

Pomoc České alzheimerovské společnosti

NF Podepsáno srdcem věnoval příspěvek ve výši 75.000.- Kč na konto České alzheimerovské společnosti (ČAS). Z prostředků budou hrazeny konzultace pro rodiny lidí s demencí. Jedna dvouhodinová konzultace stojí 500 Kč, dotace dostává ČAS pouze ve výši cca 75 % nákladů, v roce 2011 navíc v rozsahu jen 40% příspěvku roku 2010).
více informací

Pomoc Alzheimer centru Piešťany

NF Podepsáno srdcem věnoval příspěvek ve výši € 3.341 na konto Alzheimer Centrum v Piešťanech. Z prostředků bude hrazen nákup třinácti mechanických polohovacích lůžek, bez jejichž využití nelze realizovat péči o přestárlé a nemocné Alzheimerovou chorobou.
více informací

Alzheimer centrum Průhonice



Počátkem roku 2010 otevřela společnost Alzheimercentrum v Průhonicích (budova bývalé Residence Classis) své 6. specializované zařízení pro klienty s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demencí.

více informací

Alzheimer centrum Zlosyň



Zlosyň je krásné místo cca 20 km od centra hlavního města Prahy a 3 km od sjezdu  zf dálnice D8 ( Praha - Teplice ). V blízkosti zařízení je i autobusová zastávka MHD (autobus 372). Autem jste zde po dálnici z Prahy za 15 minut.
více informací

Alzheimer centrum Filipov



Alzheimercentrum Filipov je nadstandardní zařízení v nově a kompletně zrekonstruovaném zámku, který velmi nápadně připomíná zámek Hluboká nad Vltavou.
více informací

Hospic Dobrého Pastýře Čerčany



„Vytváříme prostor pro život“. Jistota smrti v lidském životě před nás staví mnoho otázek, na které hledáme odpovědi tisíce let.
více informací

Pomozte nám pomáhat!
prostřednictvím dárcovských sms s textem:
DMS ALZHEIMERSTOP
zaslané na číslo 87777.
Cena jedné SMS je 30 Kč, ve prospěch fondu bude z každé poukázáno 27 Kč.
Případnou další pomoc
můžete zasílat na konto
24 000 267/0100.
napsali nám

Miroslav Ondříček

foto_ondricekrtxt12477.jpg kameraman
Česká republika
Czech republic
celý profil